Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking szkół średnich z Lublina - Ile punktów potrzebujesz, aby się dostać

Utworzony przez kaśka, 19 marca 2010 r. o 10:33
myśle na wyborem Kopernika, ale czy tam zawsze w klasie biol-chem jest angielski-hiszpański, angielski-włoski? prosze o odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga na matmę bo w Bisq można natrafić na kilku złych nauczycieli
Jeśi chodzi o bisq, to mat-fiz ma chyba najlepszego nauczyciela matmy pod Słońcem.  Słaby  od matmy jest tylko jeden nauczyciel. A w mat-fizie uczy zawsze jeden i tez sam nauczyciel. Uczy on tylko mat-fizy, ale o doktor-wykładowca z UMCSu, uwierz mi, wytłumaczy każdemu, nawet najgorszemu głąbowi.Jest wymagający, ale nie stresujęcy i maturę rozszerzoną zdasz po nim z palcem w du*** (z matmy oczywiscie). Ten nauczyciel to chlaba tej szkoły, uczniowie, a nawet inni nauczyciele po prostu do niego ody pieją. Dzięki temu klasa B w biskupiaku jest uznawana za najlepszą i najbardziej prestiżową, po prostu klasę "geniuszy" Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba przeniosę się z powrotem  do lubelskiego, dostałabym się wszędzie, a w Warszwie ciężko....  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Biskupiaku matmy uczy dr Janusz Godula i to najlepszy matematyk w Lublinie
szkoda, że nie potrafi przekazać swojej wiedzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sądzicie o mat-fizie w Biskpiaku? Ile punktów trzeba mieć orintacyjnie i czy warto?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do którego LO najlepoej pójść na biol-chem? prosze pomóżcie w tym roku przede mna ten wybór!  ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej. Wie ktoś może ile trzeba uzyskać punktów do Unii klasa aktorsko-teatralna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej. Wie ktoś może ile trzeba uzyskać punktów do Unii klasa aktorsko-teatralna?
Z tego co się orientuję ok 145  w porywach do 150 ;)   Gorąco polecam IX LO ! :) Nie jest może o niej bardzo głośno, ale na prawdę godna uwagi :) Poziom jest wysoki,nauczyciele bardzo w porządku ,dużo fajnych akcji,wiele konkursów,uczniowie ambitni ,przyjazna atmosfera:) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Interesuje mnie liceum XIX w Lublinie. Moglby mi ktos powiedziedziec cos o tej szkole, jaki prog, nauczyciele i ogolnie jaka panuje atmosfera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cześć :) co sądzicie o 4 Lo ? czy ze 125 punktami dostanę się do klasy ,mat - geo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co powiecie o ZS chemicznych i przemysłu spożywczego ?? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co powiecie o ZS chemicznych i przemysłu spożywczego ?? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do którego LO najlepiej pójść na biol-chem? proszę pomóżcie w tym roku przede mną ten wybór!  ;)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do którego LO najlepiej pójść na biol-chem? proszę pomóżcie w tym roku przede mną ten wybór!  ;)
Moja koleżanka jest na bio-chem II LO (im. Hetmana Jana Zamoyskiego) . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja koleżanka jest na bio-chem II LO (im. Hetmana Jana Zamoyskiego) . 
PS: Może orientujesz sie jaki poziom nauczania jest ZS chemicznych i przemysłu spożywczego im. gen. Franciszka Kleeberga w Lublinie  ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos wie jaki jest poziom nauczania?czy jest trudno?czy nauczyciele sa wymagajacy w technikum ekonomicznym ZS1 na podwalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no własnie orientujecie sie, czy trudno jest w technikum ekonomicznym na polwalu wybieram sie tam ale nw czy sie tam dostane bede miec w porywach 100-110 pkt. prosze o szczere odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w Staszicu, Unii i Zamoyu jest naprawdę tak źle? Jestem bardzo uczynna, solidna i pracowita. Będę miała około 152 punktów rukrutacyjnych. Czy mam szansę dostać się do Zamoyskiego? POMOCY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wie może ktos z was czy trudno jest sie dostac do liceum lub technikum w Janowie Lubelskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktos moze od ilu punktow przyjmuja w IX LO? Mam 138 i nie wiem czy sie dostane (chce isc na matfiz).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...